Autokamera Eltrinex CarHD LDWS

Autokamera Eltrinex CarHD LDWS

Autokamera Eltrinex CarHD LDWS

Autokamera Eltrinex CarHD LDWS kombinuje nové inteligentní funkce detekce jízdních pruhů a detekce vozidel s rychloupínacím magnetickým držákem. Vysoká kvalita videa FULHD je v rozlišení až 2560x1080.


 Není skladem

LDWS

2 750 Kč vč. DPH

Přidat do košku

30 dalších produktů ve stejné kategorii:

Více informací

Kamera Eltrinex CarHD LDWS je zdokonalena na vyšší úroveň než je běžná kamera do auta. Kamera Eltrinex CarHD LDWS kombinuje rychloupínací magnetický držák s naprosto novými inteligentními funkcemi, jako je detekce jízdních pruhů a detekce vozidel.

Vysoká kvalita záznamu videa, až FullHD 2560 x 1080, je pomocí nového snímače zajištěna i za zhoršených světelných podmínek, za deště, v šeru nebo v noci. Držák s magnetickým úchytem umožňuje jednoduchou a snadnou manipulaci s kamerou Eltrinex CarHD LDWS.

Inteligentní funkce detekce jízdních pruhů a detekce vozidel nově povyšují kameru do auta Eltrinex CarHD LDWS z funkce pasivního pořizování záznamu na opravdu aktivního pomocníka řidiče. Jedinečná funkce detekce jízdních pruhů zvládne zvukovou signalizací upozornit řidiče při vybočení ze svého jízdního pruhu, může tím i zabránit havárii, například při mikrospánku a následném vyjetí mimo vozovku. Další inovativní funkce detekce vozidel je schopna rozpoznat vozidlo před Vámi a varovat řidiče automobilu výstražným zvukovým signálem.

Již zmíněná výborná kvalita záznamu obrazu kamery Eltrinex CarHD LDWS zdokonaluje čitelnost dopravních značek a SPZ. Celková vyšší přehlednost natočené dopravní situace umožňuje snadno posoudit zavinění dopravní nehody či jiného incidentu. Kamera Eltrinex CarHD LDWS je vybavena tzv. nočním viděním, které zvyšuje již tak vysokou kvalitu obrazu v situacích s nízkou hladinou světla. S kamerou Eltrinex CarHD LDWS je díky tomu dosaženo co nejvyšší možné kvality záznamu videa.

Celkový výkon kamery Eltrinex CarHD LDWS je zaměřen právě na kvalitu obrazu, který je pro posouzení zaznamenané dopravní situace nejdůležitější, zatímco doprovodný zvuk je pořízen v úsporné, nižší kvalitě. Video kamera Eltrinex CarHD LDWS ukládá vše na paměťovou kartu microSDHC s podporou kapacity až 32GB (Class 4,6,10). Pro nepřetržitý provoz kamery Eltrinex CarHD LDWS je možné aktivovat funkci cyklického záznamu. Po zaplnění paměťové karty začne kamera Eltrinex CarHD LDWS nejstarší záznamy přemazávat.

Kamera do auta Eltrinex CarHD LDWS boří hranice mezi běžnou kamerou a jízdním asistentem, čímž dokazuje svou vyspělost a kvalitu.

Technická specifikace kamery do auta Eltrinex CarHD LDWS:

 • Rozlišení, video bez interpolace, 2560 x 1080 30P 21:9 až 16:9 / 1280 x 720 30P 16:9.
 • Formát videa MOV (H.264), zvuk 1 kanál, mono.
 • Fotografie až 16MPx, formátu JPG.
 • Snímač 3,0MPx CMOS s úhlem záběru 170°.
 • Displej 2,7 palců 16:9, 24bit, TFT LCD.
 • Slot pro paměťovou kartu microSDHC.
 • Mikrofon, miniUSB / USB 2.0, TV výstup miniHDMI / HDMI C.
 • Integrovaná baterie 3,7V LiIon 500 mAh.
 • Noční vidění, denní a noční režim provozu.
 • Jack konektor pro připojení GPS modulu (není součástí balení).
 • G-Senzor, detekce pohybu, vozidel, jízdních pruhů apod.
 • Pět ovládacích tlačítek, tlačítko on/off, reset a výstražné tlačítko.

Rozměry: 86 x 52 x 40 mm
Hmotnost: 83 g

Obsah balení: kamera do automobilu Eltrinex CarHD LDWS, magnetický držák s přísavkou na okno, nabíječka do auta s miniUSB konektorem, USB kabel s miniUSB konektorem, manuál Eltrinex CarHD LDWS.

 

Slevy

Všechny slevy

INFORMACE

Zavolejte nám

Potřebujete poradit s výběrem vhodného zabezpečení?

Telefon: +420222310006

Kontakt na naši zákaznickou linku

Kategorie